bal számítógép
notebook

Számítógép javítás!

CLI-551 XL Yellow (sárga)
CLI-551 XL Y chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
T0711 BK / T0891
T0711 BK / T0891 v6 (14ml +100%) Epson kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
Q2612X
Q2612X
4 999 Ft.
Akciós termékek
Termékek képekkel
Termékek képek nélkül
Név szerint növekvő
Név szerint csökkenő
Ár szerint növekvő
Ár szerint csökkenő
2 db-ot egy oldalra
25 db-ot egy oldalra
50 db-ot egy oldalra
100 db-ot egy oldalra
200 db-ot egy oldalra
Részletes kereső jellemzők szerint.

 [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | 



461 termék
Acer

Acer Projektor Wifi adapter White

Állapot: Rendelhető
Ár: 21 430 Ft. Acer Projektor Wifi adapter White
kosarba
Kosárba
ACT>

ACT AC6060 USB Extender Set

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 074 Ft. ACT AC6060 USB Extender Set
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Adjustable Stripping plier for 3mm outer jacket

900µm buffer insulation and 250µm buffer coating

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 178 Ft. Assmann Adjustable Stripping plier for 3mm outer jacket
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Blindplate for LC duplex holes

100 pcs

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 334 Ft. Assmann Blindplate for LC duplex holes
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Cable tie assortment, hook-and-loop fastener

fabric, 150mm x 12mm x 2.6mm, 50 pcs/bag

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 374 Ft. Assmann Cable tie assortment, hook-and-loop fastener
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Cable tie, hook-and-loop fastener

fabric, 150mm x 13mm x 2.6mm, 100 Pcs/bag, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 064 Ft. Assmann Cable tie, hook-and-loop fastener
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Cable tie, hook-and-loop fastener

fabric, 200mm x 13mm x 2.6mm, 100 Pcs/bag, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 573 Ft. Assmann Cable tie, hook-and-loop fastener
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Cable tie, inner teethed

Nylon PA 66, 165mm x 2.5mm x 1.5mm, 100 Pcs/bag

Állapot: Rendelhető
Ár: 391 Ft. Assmann Cable tie, inner teethed
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann CAT 5e modular coupler, unshielded

RJ45 to RJ45, color white

Állapot: Rendelhető
Ár: 249 Ft. Assmann CAT 5e modular coupler, unshielded
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann CAT 6 Modular Plug, 8P8C, shielded

for Round Cable, two-parts plug

Állapot: Rendelhető
Ár: 124 Ft. Assmann CAT 6 Modular Plug, 8P8C, shielded
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann CAT 6 Modular Plug, 8P8C, unshielded

for Round Cable, two-parts plug

Állapot: Rendelhető
Ár: 142 Ft. Assmann CAT 6 Modular Plug, 8P8C, unshielded
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann CAT 6A Modular Plug, 8P8C, shielded 100db

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 600 Ft. Assmann CAT 6A Modular Plug, 8P8C, shielded 100db
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Consolidation-Point Box for 2x Keystone Jacks

pure white, 2-port

Állapot: Rendelhető
Ár: 320 Ft. Assmann Consolidation-Point Box for 2x Keystone Jacks
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann DIN-Rail adapter for 1x Keystone Module

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 102 Ft. Assmann DIN-Rail adapter for 1x Keystone Module
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann DIN-Rail adapter for 1x Keystone Modules, IP20

labeling field, earthing spring, side cover

Állapot: Rendelhető
Ár: 5 155 Ft. Assmann DIN-Rail adapter for 1x Keystone Modules, IP20
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann DIN-Rail adapter for 2x Keystone Modules

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 387 Ft. Assmann DIN-Rail adapter for 2x Keystone Modules
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann DIN-Rail Mounting Kit for Desktop Patch Panel

2x M5 screws, 2x DIN-Rails

Állapot: Rendelhető
Ár: 320 Ft. Assmann DIN-Rail Mounting Kit for Desktop Patch Panel
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Fiber blind plate for SC Duplex

100 pcs.

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 849 Ft. Assmann Fiber blind plate for SC Duplex
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Fiber Optic 2 mm Shrink Splice Protection 45 mm

1 mm stainless steel wire, 1 pc =1 tray w 100 pcs.

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 582 Ft. Assmann Fiber Optic 2 mm Shrink Splice Protection 45 mm
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Fiber Optic Crimp Splice Protection

1 Tray with 12pcs.

Állapot: Rendelhető
Ár: 4 987 Ft. Assmann Fiber Optic Crimp Splice Protection
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Filed Termination Coupler IP67, 8 to 8 class FA

AWG 22-27, Cablediameter 5.5-9.0mm

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 269 Ft. Assmann Filed Termination Coupler IP67, 8 to 8 class FA
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 324 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

ST (UPC), MM OM3 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 324 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

SC (UPC), MM OM3 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 659 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

SC (UPC), MM OM4 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 729 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), MM OM2 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 829 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), MM OM3 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 659 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), MM OM4 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 729 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

ST (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 472 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

SC (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 933 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (APC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 603 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for Electraplan

Állapot: Rendelhető
Ár: 4 903 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for PUK

Állapot: Rendelhető
Ár: 6 342 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, CAT 6 TM21

8P8C, shielded, for round cable, incl. hood

Állapot: Rendelhető
Ár: 836 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, CAT 6 TM21
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, CAT6A TM31

8P8C, shielded, for round cable, incl. hood

Állapot: Rendelhető
Ár: 676 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, CAT6A TM31
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT5

full shielded, plug TM11, cover in black color

Állapot: Rendelhető
Ár: 533 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT5
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Hook-and-loop fastener tape

fabric, 10m x 15mm x 2.6mm, on roll, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 3 254 Ft. Assmann Hook-and-loop fastener tape
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann LSA-Plus Punch Down Tool

with Sensor

Állapot: Rendelhető
Ár: 29 155 Ft. Assmann LSA-Plus Punch Down Tool
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Coupling, 8P8C, 1:1

shielded CAT6, metal housing

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 280 Ft. Assmann Modular Coupling, 8P8C, 1:1
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for flat cable, 6P4C

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 36 Ft. Assmann Modular Plug, for flat cable, 6P4C
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 6P6C

unshielded, DIP, 6 µ gold

Állapot: Rendelhető
Ár: 36 Ft. Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 6P6C
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 8P8C

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 8P8C
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT 5

shielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 885 Ft. Assmann Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT 5
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (100db/cs)

Állapot: Rendelhető
Ár: 36 Ft. Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (100db/cs)
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (1db/cs)

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (1db/cs)
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Pro3000 Analog Tone & Probe Kit

Állapot: Rendelhető
Ár: 57 850 Ft. Assmann Pro3000 Analog Tone & Probe Kit
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ10

M/M, 2.0m, CU, 4x7x0,12mm, flat, helic, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 569 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ10
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ11

M/M, 3.0m, CU, 4x7x0,12mm, Flat cable, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 605 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ11
kosarba
Kosárba
Asus>

Asus MCI-10G/X550-2T 10GBase-T OCP Network Mezzanine Card

Állapot: Rendelhető
Ár: 106 001 Ft. Asus MCI-10G/X550-2T 10GBase-T OCP Network Mezzanine Card
kosarba
Kosárba
Asus>

Asus PCE-AX58BT AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax) Adapter with 2 external antennas

Állapot: Rendelhető
Ár: 40 778 Ft. Asus PCE-AX58BT AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax) Adapter with 2 external antennas
kosarba
Kosárba


 [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | 



Név:

Jelszó:

Adatok tárolása


Elfelejtett felh. név
Elfelejtett jelszó

Fiók létrehozása


Új termékeinkből


Midtown Laptop Backpack M 15,6" Black
Samsonite Midtown Laptop Backpack M 15,6" Black181657
21 500 Ft.


N8 17" Notebook Cooler Black
DeepCool N8 17" Notebook Cooler Black181744
13 090 Ft.


Z690 PRO RS
ASROCK Z690 PRO RS181711
81 998 Ft.


CU0139 USB 2.0 Type-C cable C/M to USB-A/M 0,3m Black
Logilink CU0139 USB 2.0 Type-C cable C/M to USB-A/M 0,3m Black181734
1 102 Ft.


16GB DDR4 2666MHz V2
HP 16GB DDR4 2666MHz V2181765
39 353 Ft.


EC2-C Black
Zowie EC2-C Black181713
30 413 Ft.


16GB DDR4 2400MHz V2
HP 16GB DDR4 2400MHz V2181763
35 135 Ft.


CH0062 HDMI Cable 2.0 M/M 2m Black
Logilink CH0062 HDMI Cable 2.0 M/M 2m Black181717
1 742 Ft.


EGH101 Predator Gaming asztali mikrofon Black/Red
Esperanza EGH101 Predator Gaming asztali mikrofon Black/Red181754
3 378 Ft.


Elite 75T Headset Black
Jabra Elite 75T Headset Black181714
75 005 Ft.


 
Adatvédelmi tájékoztató
Garanciális feltételek
 
 

© 2015 Bio-Comp Kft. 8000 Székesfehérvár Királysor 44. email: pc@biocomp.hu

Webdesign, program: Peter68

 
 
 
 
 
 
 
 
 
bezar
bezar