bal számítógép
notebook

Számítógép javítás!

PGI-550 XL Black (fekete)
PGI-550 XL BK chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
CLI-551 XL Cyan (kék)
CLI-551 XL C chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
CLI-551 XL Black (fekete)
CLI-551 XL BK chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
Akciós termékek
Termékek képekkel
Termékek képek nélkül
Név szerint növekvő
Név szerint csökkenő
Ár szerint növekvő
Ár szerint csökkenő
2 db-ot egy oldalra
25 db-ot egy oldalra
50 db-ot egy oldalra
100 db-ot egy oldalra
200 db-ot egy oldalra
Részletes kereső jellemzők szerint.

 [1] 2 3 4 5 6 7 | 



350 termék
Acer

Acer Projektor Wifi adapter White

Állapot: Rendelhető
Ár: 21 304 Ft. Acer Projektor Wifi adapter White
ACT>

ACT AC4110 CAT5e RJ-45 Modular Connector

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 116 Ft. ACT AC4110 CAT5e RJ-45 Modular Connector
ACT>

ACT AC6060 USB Extender Set

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 074 Ft. ACT AC6060 USB Extender Set
Assmann

Assmann Blindplate for LC duplex holes

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 351 Ft. Assmann Blindplate for LC duplex holes
Assmann>

Assmann CAT 5e modular coupler, unshielded

RJ45 to RJ45, color white

Állapot: Rendelhető
Ár: 302 Ft. Assmann CAT 5e modular coupler, unshielded
Assmann>

Assmann CAT 5e, 2x 1:1, patch cable adapter, shielded

2x RJ45-socket to 1x RJ45-Plug, length 0.19 m

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 365 Ft. Assmann CAT 5e, 2x 1:1, patch cable adapter, shielded
Assmann

Assmann CAT 6 Modular Plug 8P8C unshielded 1db

Állapot: Rendelhető
Ár: 142 Ft. Assmann CAT 6 Modular Plug 8P8C unshielded 1db
Assmann

Assmann CAT 6 Modular Plug, 8P8C, shielded

for Round Cable, two-parts plug

Állapot: Rendelhető
Ár: 142 Ft. Assmann CAT 6 Modular Plug, 8P8C, shielded
Assmann

Assmann CAT 6A Modular Plug, 8P8C, shielded 1db

Állapot: Rendelhető
Ár: 693 Ft. Assmann CAT 6A Modular Plug, 8P8C, shielded 1db
Assmann>

Assmann Consolidation-Point Box for 2x Keystone Jacks

pure white, 2-port

Állapot: Rendelhető
Ár: 356 Ft. Assmann Consolidation-Point Box for 2x Keystone Jacks
Assmann>

Assmann DIN-Rail adapter for 1x Keystone Module

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 707 Ft. Assmann DIN-Rail adapter for 1x Keystone Module
Assmann>

Assmann DIN-Rail adapter for 2x Keystone Modules

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 116 Ft. Assmann DIN-Rail adapter for 2x Keystone Modules
Assmann

Assmann Fiber blind plate for SC Duplex

100 pcs.

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 867 Ft. Assmann Fiber blind plate for SC Duplex
Assmann

Assmann Fiber Optic 2 mm Shrink Splice Protection 45 mm

1 mm stainless steel wire, 1 pc =1 tray w 100 pcs.

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 547 Ft. Assmann Fiber Optic 2 mm Shrink Splice Protection 45 mm
Assmann>

Assmann Fiber Optic Crimp Splice Protection

1 Tray with 12pcs.

Állapot: Rendelhető
Ár: 5 001 Ft. Assmann Fiber Optic Crimp Splice Protection
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 581 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

ST (UPC), MM OM3 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 036 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

SC (UPC), MM OM3 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 944 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

SC (UPC), MM OM4 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 028 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), MM OM2 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 430 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (UPC), MM OM4 50/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 17 435 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

ST (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 114 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

SC (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 134 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann>

Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails

LC (APC), SM OS2 09/125 µ, LSZH

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 875 Ft. Assmann FO splice cassette with 12 colored pigtails
Assmann

Assmann Frame set, 2-level for 6x Keystone Jacks

Suitable for OBO-Ackermann GES6

Állapot: Rendelhető
Ár: 4 836 Ft. Assmann Frame set, 2-level for 6x Keystone Jacks
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for Electraplan

Állapot: Rendelhető
Ár: 5 155 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for PUK

Állapot: Rendelhető
Ár: 6 664 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for OBO-Ackermann GES9

Állapot: Rendelhető
Ár: 5 239 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, CAT 6 TM21

8P8C, shielded, for round cable, incl. hood

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 280 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, CAT 6 TM21
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, CAT6A TM31

8P8C, shielded, for round cable, incl. hood

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 031 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, CAT6A TM31
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT5

full shielded, plug TM11, cover in black color

Állapot: Rendelhető
Ár: 836 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT5
Assmann>

Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C modular plugs

Állapot: Rendelhető
Ár: 71 Ft. Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C modular plugs
Assmann>

Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs

color yellow

Állapot: Rendelhető
Ár: 71 Ft. Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs
Assmann

Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs (1db/cs)

Állapot: Rendelhető
Ár: 71 Ft. Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs (1db/cs)
Assmann>

Assmann LSA-Plus Punch Down Tool

with Sensor

Állapot: Rendelhető
Ár: 32 229 Ft. Assmann LSA-Plus Punch Down Tool
Assmann

Assmann Modular Coupling, 8P8C, 1:1

shielded CAT6, metal housing

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 311 Ft. Assmann Modular Coupling, 8P8C, 1:1
Assmann

Assmann Modular Plug, for flat cable, 6P4C

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 36 Ft. Assmann Modular Plug, for flat cable, 6P4C
Assmann

Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 6P6C

unshielded, DIP, 6 µ gold

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 6P6C
Assmann

Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 8P8C

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Modular Plug, for Flat Cable, 8P8C
Assmann

Assmann Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT 5

shielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 71 Ft. Assmann Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT 5
Assmann

Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (1db/cs)

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (1db/cs)
Assmann>

Assmann Pro3000 Analog Tone & Probe Kit

Állapot: Rendelhető
Ár: 64 821 Ft. Assmann Pro3000 Analog Tone & Probe Kit
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ10

M/M, 4.0m, CU, 4x7x0,12mm, flat, helic, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 742 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ10
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ10

M/M, 2.0m, CU, 4x7x0,12mm, flat, helic, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 551 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ10
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ11

M/M, 3.0m, CU, 4x7x0,12mm, Flat cable, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 622 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ11
Asus>

Asus PCE-AX58BT AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax) Adapter with 2 external antennas

Állapot: Rendelhető
Ár: 44 606 Ft. Asus PCE-AX58BT AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax) Adapter with 2 external antennas
Asus>

Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter with backward compatibility of 2.5G/1G/100Mbps RJ45 port

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 437 Ft. Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter with backward compatibility of 2.5G/1G/100Mbps RJ45 port
Asus

Asus USB-AC58 Wireless-AC1300 Dual-band USB Adapter

Állapot: Rendelhető
Ár: 14 124 Ft. Asus USB-AC58 Wireless-AC1300 Dual-band USB Adapter
ATEN>

ATEN 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender (up to 50m)

Állapot: Rendelhető
Ár: 68 132 Ft. ATEN 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender (up to 50m)
ATEN>

ATEN 4-Port USB to RS-232 Hub

Állapot: Rendelhető
Ár: 33 207 Ft. ATEN 4-Port USB to RS-232 Hub


 [1] 2 3 4 5 6 7 | 



Név:

Jelszó:

Adatok tárolása


Elfelejtett felh. név
Elfelejtett jelszó

Új termékeinkből


Yoga Slim 7 Pro Slate Grey
Lenovo Yoga Slim 7 Pro Slate Grey187715
350 644 Ft.


G5312F L3 Cloud Managed Switch
IP-COM G5312F L3 Cloud Managed Switch187426
50 013 Ft.


G5328X L3 10G Cloud Managed Switch
IP-COM G5328X L3 10G Cloud Managed Switch187686
89 345 Ft.


W66AP AC1750 Wave2 Gigabit Access Point
IP-COM W66AP AC1750 Wave2 Gigabit Access Point187410
38 976 Ft.


EW15D CompFi 6 AC3000 Tri-Band Mesh (1 pack)
IP-COM EW15D CompFi 6 AC3000 Tri-Band Mesh (1 pack)187427
61 049 Ft.


IdeaPad Gaming 3 Shadow Black
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Shadow Black187708
399 703 Ft.


G1016D 16-Port Gigabit Unmanaged Switch
IP-COM G1016D 16-Port Gigabit Unmanaged Switch187422
22 212 Ft.


ANT16-5G120 5GHz 16dBi Dual Polarity Sector Antenna
IP-COM ANT16-5G120 5GHz 16dBi Dual Polarity Sector Antenna187431
36 685 Ft.


PRO-S8-150W Profi Switch
IP-COM PRO-S8-150W Profi Switch187416
58 255 Ft.


G3310P-8-150W 8GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch
IP-COM G3310P-8-150W 8GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch187420
45 542 Ft.


 
Adatvédelmi tájékoztató
Garanciális feltételek
 
 

© 2015 Bio-Comp Kft. 8000 Székesfehérvár Királysor 44. email: pc@biocomp.hu

Webdesign, program: Peter68

 
 
 
 
 
 
 
 
 
bezar
bezar