bal számítógép
notebook

Számítógép javítás

CLI-551 XL Magenta (piros)
CLI-551 XL M chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
T0713 M / T0893
T0713 M / T0893 v6 (14ml +100%) utángyártott patron
499 Ft.
CLI-551 XL Black (fekete)
CLI-551 XL BK chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
Akciós termékek
Termékek képekkel
Termékek képek nélkül
Név szerint növekvő
Név szerint csökkenő
Ár szerint növekvő
Ár szerint csökkenő
2 db-ot egy oldalra
25 db-ot egy oldalra
50 db-ot egy oldalra
100 db-ot egy oldalra
200 db-ot egy oldalra
Részletes kereső jellemzők szerint.

 [1] 2 3 4 5 6 | 



263 termék
Acer

Acer Projektor Wifi adapter White

Állapot: Rendelhető
Ár: 21 248 Ft. Acer Projektor Wifi adapter White
kosarba
Kosárba
Akyga>

Akyga AK-AD-61 Universal AC travel adapter White

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 489 Ft. Akyga AK-AD-61 Universal AC travel adapter White
kosarba
Kosárba
Approx>

Approx APPUSB26AC Dual Band High Power Wireless USB External Adapter

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 465 Ft. Approx APPUSB26AC Dual Band High Power Wireless USB External Adapter
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Adjustable Stripping plier for 3mm outer jacket

900µm buffer insulation and 250µm buffer coating

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 368 Ft. Assmann Adjustable Stripping plier for 3mm outer jacket
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Blindplate for LC duplex holes

100 pcs

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 031 Ft. Assmann Blindplate for LC duplex holes
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Cable tie assortment, hook-and-loop fastener

fabric, 150mm x 12mm x 2.6mm, 50 pcs/bag

Állapot: Rendelhető
Ár: 11 986 Ft. Assmann Cable tie assortment, hook-and-loop fastener
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Cable tie, hook-and-loop fastener

fabric, 150mm x 13mm x 2.6mm, 100 Pcs/bag, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 13 635 Ft. Assmann Cable tie, hook-and-loop fastener
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann CAT 6A Modular Plug, 8P8C, shielded

for solid wire AWG 22-23

Állapot: Rendelhető
Ár: 658 Ft. Assmann CAT 6A Modular Plug, 8P8C, shielded
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for Electraplan

Állapot: Rendelhető
Ár: 4 387 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks

Suitable for PUK

Állapot: Rendelhető
Ár: 3 627 Ft. Assmann Frame set, 3-level for 9x Keystone Jacks
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Hirose Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT5

full shielded, plug TM11, cover in black color

Állapot: Rendelhető
Ár: 729 Ft. Assmann Hirose Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT5
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs

color grey

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs (100db/cs)

Állapot: Rendelhető
Ár: 3 609 Ft. Assmann Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plugs (100db/cs)
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Coupling, 8P8C, 1:1

shielded CAT6, metal housing

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 049 Ft. Assmann Modular Coupling, 8P8C, 1:1
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for flat cable, 6P4C

unshielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 18 Ft. Assmann Modular Plug, for flat cable, 6P4C
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT 5

shielded

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 Ft. Assmann Modular Plug, for round cable, 8P8C, CAT 5
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (100db/cs)

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 934 Ft. Assmann Modular Plug, for stranded Round Cable, 8P8C (100db/cs)
kosarba
Kosárba
Assmann>

Assmann Pro3000 Analog Tone & Probe Kit

Állapot: Rendelhető
Ár: 79 699 Ft. Assmann Pro3000 Analog Tone & Probe Kit
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ10

M/M, 4.0m, CU, 4x7x0,12mm, flat, helic, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 605 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ10
kosarba
Kosárba
Assmann

Assmann UAE connection cable, RJ11

M/M, 3.0m, CU, 4x7x0,12mm, Flat cable, bl

Állapot: Rendelhető
Ár: 516 Ft. Assmann UAE connection cable, RJ11
kosarba
Kosárba
Asus>

Asus MCI-10G/X550-2T 10GBase-T OCP Network Mezzanine Card

Állapot: Rendelhető
Ár: 102 747 Ft. Asus MCI-10G/X550-2T 10GBase-T OCP Network Mezzanine Card
kosarba
Kosárba
Asus>

Asus PCE-AX58BT AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax) Adapter with 2 external antennas

Állapot: Rendelhető
Ár: 41 756 Ft. Asus PCE-AX58BT AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax) Adapter with 2 external antennas
kosarba
Kosárba
Asus>

Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter with backward compatibility of 2.5G/1G/100Mbps RJ45 port

Állapot: Rendelhető
Ár: 25 062 Ft. Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter with backward compatibility of 2.5G/1G/100Mbps RJ45 port
kosarba
Kosárba
Asus>

Asus PEB-10G/57840-2T 10GBase-T hálózati adapter

Állapot: Rendelhető
Ár: 102 747 Ft. Asus PEB-10G/57840-2T 10GBase-T hálózati adapter
kosarba
Kosárba
ATEN>

ATEN Console mini extender USB+VGA Cat5e kábelen 100

Állapot: Rendelhető
Ár: 53 072 Ft. ATEN Console mini extender USB+VGA Cat5e kábelen 100
kosarba
Kosárba
ATEN>

ATEN UCE60-AT USB Cat 5 Extender (60m)

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 772 Ft. ATEN UCE60-AT USB Cat 5 Extender (60m)
kosarba
Kosárba
Cisco

Cisco Small Business High Power Gigabit Power over Ethernet Injector

Állapot: Rendelhető
Ár: 31 097 Ft. Cisco Small Business High Power Gigabit Power over Ethernet Injector
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DCH-M225 Home Music Everywhere

Állapot: Rendelhető
Ár: 23 316 Ft. D-Link DCH-M225 Home Music Everywhere
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

lásd részletek

Állapot: Rendelhető
Ár: 33 109 Ft. D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

lásd részletek

Állapot: Rendelhető
Ár: 23 120 Ft. D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver
kosarba
Kosárba
D-Link>

D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver

Állapot: Rendelhető
Ár: 117 775 Ft. D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver
kosarba
Kosárba
D-Link>

D-Link DIS-S310LX 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode 10km Fibre Transceiver

Állapot: Rendelhető
Ár: 82 398 Ft. D-Link DIS-S310LX 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode 10km Fibre Transceiver
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 67 280 Ft. D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 74 740 Ft. D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Converter
kosarba
Kosárba
D-Link>

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 74 781 Ft. D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
kosarba
Kosárba
D-Link>

D-Link DNH-100 Nuclias Connect Hub

Állapot: Rendelhető
Ár: 60 378 Ft. D-Link DNH-100 Nuclias Connect Hub
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 419 Ft. D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector
kosarba
Kosárba
D-Link

D-Link DWC-1000 Wireless Controller

Állapot: Rendelhető
Ár: 188 544 Ft. D-Link DWC-1000 Wireless Controller
kosarba
Kosárba
Delight

Delight Spirál telefonvezeték 4P/4C 3,6m White

Állapot: Rendelhető
Ár: 142 Ft. Delight Spirál telefonvezeték 4P/4C 3,6m White
kosarba
Kosárba
Delight

Delight UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 760 Ft. Delight UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs
kosarba
Kosárba
DeLock

DeLock Adapter RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e STP

Állapot: Rendelhető
Ár: 1 778 Ft. DeLock Adapter RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e STP
kosarba
Kosárba
DeLock>

DeLock Junction Box for network cable Cat.6 LSA STP

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 880 Ft. DeLock Junction Box for network cable Cat.6 LSA STP
kosarba
Kosárba
DeLock>

DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP

Állapot: Rendelhető
Ár: 3 218 Ft. DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP
kosarba
Kosárba
DeLock>

DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP black dust cover

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 187 Ft. DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP black dust cover
kosarba
Kosárba
DeLock>

DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

Állapot: Rendelhető
Ár: 871 Ft. DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port
kosarba
Kosárba
DeLock

DeLock RJ45 Port Doubler 1x RJ45 plug > 2x RJ45 jack (2 x ISDN)

Állapot: Rendelhető
Ár: 3 698 Ft. DeLock RJ45 Port Doubler 1x RJ45 plug > 2x RJ45 jack (2 x ISDN)
kosarba
Kosárba
DeLock>

DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 955 Ft. DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna
kosarba
Kosárba
Delta

Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Állapot: Rendelhető
Ár: 4 161 Ft. Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"
kosarba
Kosárba
Digitus>

Digitus 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45

10/100/1000Base-T, up to 100m

Állapot: Rendelhető
Ár: 16 205 Ft. Digitus 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45
kosarba
Kosárba
Digitus

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Cisco-compatible

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m, Cisco

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 555 Ft. Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Cisco-compatible
kosarba
Kosárba


 [1] 2 3 4 5 6 | 



Név:

Jelszó:

Adatok tárolása


Elfelejtett felh. név
Elfelejtett jelszó

Fiók létrehozása


Új termékeinkből


IdeaPad 3 Grey
Lenovo IdeaPad 3 Grey160687
191 878 Ft.


Desktop PC & Peripheral Locking Kits
Kensington Desktop PC & Peripheral Locking Kits160616
19 488 Ft.


Freezer 50 with ARGB Controller
Arctic Freezer 50 with ARGB Controller160624
25 132 Ft.


DS-2AE4215T-D (D)
Hikvision DS-2AE4215T-D (D)158267
113 348 Ft.


iMac 27" 5K Retina (2020)
Apple iMac 27" 5K Retina (2020)160654
854 774 Ft.


USB 2,4A Hálózati töltő Black
Hama USB 2,4A Hálózati töltő Black160678
5 504 Ft.


2GB DDR2 800MHz SODIMM
Kingmax 2GB DDR2 800MHz SODIMM5345
9 709 Ft.


Pro Fit Wireless Mid-Size Mouse Black
Kensington Pro Fit Wireless Mid-Size Mouse Black160630
10 855 Ft.


DUAL-GTX1650-4GD6-MINI
Asus DUAL-GTX1650-4GD6-MINI160647
67 531 Ft.


X512JA-BQ575 Grey
Asus X512JA-BQ575 Grey160625
249 258 Ft.


 
Adatvédelmi tájékoztató
Garanciális feltételek
 
 

© 2015 Bio-Comp Kft. 8000 Székesfehérvár Királysor 44. email: bio.compkft@upcmail.hu

Webdesign, program: Peter68

 
 
 
 
 
 
 
 
 
bezar
bezar