bal számítógép
notebook

Számítógép javítás!

T0714 Y / T0894
T0714 Y / T0894 v6 (14ml +100%) utángyártott patron
499 Ft.
T0711 BK / T0891
T0711 BK / T0891 v6 (14ml +100%) Epson kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
CLI-551 XL Yellow (sárga)
CLI-551 XL Y chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
Akciós termékek
Termékek képekkel
Termékek képek nélkül
Név szerint növekvő
Név szerint csökkenő
Ár szerint növekvő
Ár szerint csökkenő
2 db-ot egy oldalra
25 db-ot egy oldalra
50 db-ot egy oldalra
100 db-ot egy oldalra
200 db-ot egy oldalra
Részletes kereső jellemzők szerint.


37 termék
D-Link

D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 69 529 Ft. D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
DeLock>

DeLock 100Base-FX SC SM 1310nm 30km compact Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 13 230 Ft. DeLock 100Base-FX SC SM 1310nm 30km compact Media Converter
Digitus>

Digitus Fast Ethernet Multi- to Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 702 Ft. Digitus Fast Ethernet Multi- to Singlemode Media Converter
Digitus>

Digitus Fast Ethernet Multimode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 14 543 Ft. Digitus Fast Ethernet Multimode Media Converter
Digitus>

Digitus Fast Ethernet Multimode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 597 Ft. Digitus Fast Ethernet Multimode Media Converter
Digitus>

Digitus Fast Ethernet Singlemode BiDi Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 15 479 Ft. Digitus Fast Ethernet Singlemode BiDi Media Converter
Digitus>

Digitus Fast Ethernet Singlemode BiDi Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 14 724 Ft. Digitus Fast Ethernet Singlemode BiDi Media Converter
Digitus>

Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 14 110 Ft. Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 41 868 Ft. Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 34 757 Ft. Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Multimode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 39 954 Ft. Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Multimode Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet PoE+ SFP Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 32 271 Ft. Digitus Gigabit Ethernet PoE+ SFP Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 29 533 Ft. Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Singlemode Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet SFP Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 13 551 Ft. Digitus Gigabit Ethernet SFP Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 21 723 Ft. Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 24 336 Ft. Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 44 522 Ft. Digitus Gigabit Ethernet Singlemode Media Converter
Digitus>

Digitus Gigabit Ethernet Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 33 724 Ft. Digitus Gigabit Ethernet Singlemode Media Converter
Digitus

Digitus Gigabit Multimode to Singlemode Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 29 337 Ft. Digitus Gigabit Multimode to Singlemode Media Converter
Digitus

Digitus Industrial Gigabit Ethernet MM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 37 901 Ft. Digitus Industrial Gigabit Ethernet MM Media Converter
Digitus

Digitus Industrial Gigabit Ethernet PoE+ Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 31 013 Ft. Digitus Industrial Gigabit Ethernet PoE+ Media Converter
Digitus

Digitus Industrial Gigabit Ethernet SFP Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 39 954 Ft. Digitus Industrial Gigabit Ethernet SFP Media Converter
Digitus

Digitus Industrial Gigabit Ethernet SM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 37 901 Ft. Digitus Industrial Gigabit Ethernet SM Media Converter
Planet

Planet Industrial Gigabit Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 42 888 Ft. Planet Industrial Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link

TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 838 Ft. TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media Converter
TP-Link

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 838 Ft. TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter
TP-Link

TP-Link MC111CS single-mode 100M Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 883 Ft. TP-Link MC111CS single-mode 100M Media Converter
TP-Link

TP-Link MC112CS single-mode 100M Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 980 Ft. TP-Link MC112CS single-mode 100M Media Converter
TP-Link

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 13 132 Ft. TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link

TP-Link MC220L 1000M Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 7 516 Ft. TP-Link MC220L 1000M Media Converter
TP-Link

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 5 742 Ft. TP-Link TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter
TP-Link

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 5 742 Ft. TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter
TP-Link>

TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 Mbps WDM with 1-Port PoE Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 2 151 Ft. TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 Mbps WDM with 1-Port PoE Media Converter
TP-Link>

TP-Link TL-FC311A-2 Gigabites WDM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 117 Ft. TP-Link TL-FC311A-2 Gigabites WDM Media Converter
TP-Link>

TP-Link TL-FC311A-20 Gigabites WDM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 667 Ft. TP-Link TL-FC311A-20 Gigabites WDM Media Converter
TP-Link>

TP-Link TL-FC311B-20 Gigabites WDM Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 117 Ft. TP-Link TL-FC311B-20 Gigabites WDM Media Converter
TP-Link

TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 13 132 Ft. TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter




Név:

Jelszó:

Adatok tárolása


Elfelejtett felh. név
Elfelejtett jelszó

Új termékeinkből


AK620 White CPU Cooler
DeepCool AK620 White CPU Cooler187712
41 267 Ft.


PRO-S24-410W ProFi Switch
IP-COM PRO-S24-410W ProFi Switch187417
145 352 Ft.


ILBE-M5 Wavebeam M5 5GHz 23dBi ipMAX ac Outdoor CPE
IP-COM ILBE-M5 Wavebeam M5 5GHz 23dBi ipMAX ac Outdoor CPE187412
20 787 Ft.


IdeaPad Gaming 3 Shadow Black
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Shadow Black187708
399 703 Ft.


G1024D 24-Port Gigabit Unmanaged Switch
IP-COM G1024D 24-Port Gigabit Unmanaged Switch187423
29 337 Ft.


ZenWiFi Pro ET12 AX11000 Black (1 pack)
Asus ZenWiFi Pro ET12 AX11000 Black (1 pack)186755
224 241 Ft.


ThinkPad X13 Gen 2 Black
Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 Black187713
788 593 Ft.


64GB microSDXC Class10  U1 V10 PRO Endurance + adapterrel
Samsung 64GB microSDXC Class10 U1 V10 PRO Endurance + adapterrel187717
8 913 Ft.


G3310F 8GE+2SFP Cloud Managed Switch
IP-COM G3310F 8GE+2SFP Cloud Managed Switch187424
36 043 Ft.


G3310P-8-150W 8GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch
IP-COM G3310P-8-150W 8GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch187420
45 542 Ft.


 
Adatvédelmi tájékoztató
Garanciális feltételek
 
 

© 2015 Bio-Comp Kft. 8000 Székesfehérvár Királysor 44. email: pc@biocomp.hu

Webdesign, program: Peter68

 
 
 
 
 
 
 
 
 
bezar
bezar