bal számítógép
notebook

Számítógép javítás

PGI-550 XL Black (fekete)
PGI-550 XL BK chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
CLI-551 XL Magenta (piros)
CLI-551 XL M chipes Canon kompatibilis utángyártott patron
499 Ft.
T0712 C / T0892
T0712 C / T0892 v6 (14ml +100%) utángyártott patron
499 Ft.
Akciós termékek
Termékek képekkel
Termékek képek nélkül
Név szerint növekvő
Név szerint csökkenő
Ár szerint növekvő
Ár szerint csökkenő
2 db-ot egy oldalra
25 db-ot egy oldalra
50 db-ot egy oldalra
100 db-ot egy oldalra
200 db-ot egy oldalra
Részletes kereső jellemzők szerint.


10 termék
Media-Tech

Media-Tech Video Grabber

Állapot: Rendelhető
Ár: 4 317 Ft. Media-Tech Video Grabber
kosarba
Kosárba
Mikrotik

Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km

Állapot: Rendelhető
Ár: 25 411 Ft. Mikrotik RouterBoard S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km
kosarba
Kosárba
Mikrotik

Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Állapot: Rendelhető
Ár: 8 619 Ft. Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter Full-D

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 975 Ft. TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter Full-D
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 10 100 Ft. TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 6 412 Ft. TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

Állapot: Rendelhető
Ár: 9 905 Ft. TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 084 Ft. TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link MC220L 1000M media konverter

Állapot: Rendelhető
Ár: 6 734 Ft. TP-Link MC220L 1000M media konverter
kosarba
Kosárba
TP-Link

TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

Állapot: Rendelhető
Ár: 12 070 Ft. TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter
kosarba
Kosárba




Név:

Jelszó:

Adatok tárolása


Elfelejtett felh. név
Elfelejtett jelszó

Fiók létrehozása


Új termékeinkből


2GB DDR2 800MHz SODIMM
Kingmax 2GB DDR2 800MHz SODIMM5345
9 709 Ft.


32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) Dark Z Red
TeamGroup 32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) Dark Z Red156812
50 334 Ft.


4-Port USB 3.0 DisplayPort KVMP Switch
ATEN 4-Port USB 3.0 DisplayPort KVMP Switch156792
169 795 Ft.


64GB DDR4 3600MHz Kit(4x16GB) TridentZ RGB
G.SKILL 64GB DDR4 3600MHz Kit(4x16GB) TridentZ RGB156894
131 670 Ft.


Viper Gaming Mousepad Supersize
Patriot Viper Gaming Mousepad Supersize156847
3 929 Ft.


32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) Dark Z Grey
TeamGroup 32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) Dark Z Grey156811
50 334 Ft.


B550M H
GIGABYTE B550M H156389
30 161 Ft.


27" AORUS FI27Q IPS LED
GIGABYTE 27" AORUS FI27Q IPS LED156846
201 892 Ft.


16GB DDR4 2666MHz Signature Line SODIMM
Patriot 16GB DDR4 2666MHz Signature Line SODIMM156869
21 709 Ft.


Phaser 6121MFP Magenta toner
Xerox Phaser 6121MFP Magenta toner17330
42 483 Ft.


 
Adatvédelmi tájékoztató
Garanciális feltételek
 
 

© 2015 Bio-Comp Kft. 8000 Székesfehérvár Királysor 44. email: bio.compkft@upcmail.hu

Webdesign, program: Peter68

 
 
 
 
 
 
 
 
 
bezar
bezar